دعوت از وکلای کاردان

دعوت از وکلای کاردان
برای پذیرش وکالت شکایت جانبازان شیمیایی
از حامیان تسلیح شیمیایی ارتش بعث عراق

جمعی از جانبازان شیمیایی سال گذشته یعنی ۱۳۹۲ مقارن روز ملی مبارزه با سلاح‌های شیمیایی به پیشنهاد خانم دکتر هاجر سیاه رستمی، از حقوقدانان فعال در این زمینه و باحمایت برنامه‌ی صبح با خبر شبکه خبر سایت Dadkhah.net را برای پی گیری شکایت جانبازان شیمیایی برعهده گرفتند. در این سایت، محلی نیز برای ثبت نام وکلای داوطلب تعیین شده است.
امسال مقارن روز ملی مبارزه با سلاح های شیمیایی، سرکار خانم دکتر الهام امین زاده معاون حقوقی رییس جمهور با شرکت در برنامه ی صبح با خبر، این فعالیت خودجوش جانبازان شیمیایی را تایید کردند. هم چنین دکتر محمد یزدان پرست با حضور در برنامه ی صبح با خبر اعلام کرد پوشش قانونی سایت بر عهده ی سازمان مردم نهاد خانه‌ی مشارکت های مردمی ایثارگران است که در تعامل مثبت با بنیاد شهید وامور ایثارگران قرار دارد.
تا کنون نزدیک به ۱۲ هزار مصدوم شیمیایی در این سایت ثبت نام کرده‌اند و در انتظار هستند تا به وکلای زبده، دلسوز و با انگیزه وکالت دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

شما میتوانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>